Wyniki badania moczu u 3-latki

Corka ma 3latka.Jak skonczyla 2i 4miesiace nauczyla sie zalatwiac na nicnik.Po 3mc nagle zaczela popuszczac w majtki.Wykluczylismy infekcje,badania moczu wykazaly drobny piasek.Po piciu zurawiny przez2mc wszystko wrocilo do normy.W czerwcu do lipca lezalam w szpitalu ciaza zagrozona mala ladnie siusiala.Bez trudu zaakceptowala brata.We wrzesniu poszla do przedszkola i problem znow powrocil.W badaniu krwi wyszly podwyzsz PLT 440,LYM 4,MONO2 czy to normalne,czy zle?W usg wyszlo wszystko ok.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane problemy mogą być wynikiem pójścia dziecka do przedszkola. Zdecydowanie konieczne jest jednak wykluczenie innych przyczyn pod okiem lekarza pediatry. A propos morfologii - konieczna jest interpretacja pełnego wyniku.