Wyniki badania moczu u 7 miesiącu ciąży

Witam odebralam wyniki badan ktore mnie bardzo martwia. Jestem w 7 mc ciąży.4mc temu mialam bardzo dobre wyniki a teraz morfologia ok ale mocz nie. Barwa:ciemno zolta ,przejrzystosc lekko metny bialko skad glukoza ujemna leukocyty wpw 6-8 erytrocyty wpw ujemne. W morfoligi wyszlo ze hemoglobina 9,3 hematokryt 27,0 i erytrocyty 3,34 prosze o interpretacje.wiem ze ani bialka ani leukocytow m moczu byc nie powinno.

Lek. Tomasz Budlewski

W czasie ciąży mogą występować pewne odchylenia w badaniu moczu w porównaniu z kobietą nie będącą w ciąży. Proponuję udanie się do ginekologa, który na podstawie powyższego wyniku oraz objawów jeżeli jakieś Pani dolegają zaleci dalsze postępowanie.