Wyniki badania poziomu bilirubiny, fosfatazy, ALAT, ASPAT i GGTP

Odebrałam dziś wyniki i bilirubina - 1,44 mg/dl fosfataza alk.- 153,9 U/l ponadto AlAT -11 IU/I ASPAT - 22 IU/I GGTP -6,2 IU/I,jonogram prawidłowy. Jak można te wyniki interpretować? Dziękuję za odpowiedz.

nieznacznie podwyższona bilirubina, podwyższona fosfataza alkaliczna, ALAT i ASPAT w normie, GGTP w normie. Przyczyn może być bardzo dużo, dokładne przyczynny ustalić można dopiero po dalszej diagnostyce.