Wyniki badania USG narządów miednicy mniejszej

co oznacza w badaniu usg miednicy mniejszej narządu rodnego nie udało się uwidocznić
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli w badaniu lekarz napisał iż nie udało się uwidocznić narządu rodnego może to oznaczać iż był on przesłonięty przez pętle jelitowe, masy kałowe, gazy lub narząd jest szczątkowy np. gdy uległ regresji, atrezji lub został usunięty.