Wyniki biopsji zmiany w piersi

Prosze o odpowiedz co mam dalej robic po otrzymaniu nizej podanych wynikow biopsji: "Nakłuto wytypowana zmiane śred. 1,1 cm na godz 10-tej piersi prawej.W rozmazie nieliczne fragmenty tkanki gruczołowej piersi, fragmenty tkanki tłuszczowej, nieliczne komórki mioepitelialne.Obraz zmiany łagodnej."Dziekuje za odpowiedz

Sam wynik nie decyduje o dalszym postepowaniu, brak wyniku mammografii i badania USG, obraz może sugerowac wyłącznie okresową kontrolę, tzn mammografię za rok