Wyniki cholesterolu, glukozy i trójglicerydów u 50-latki

Mam 50 lat jestem kobietą.Moje wyniki cholesterol całkowity to 301,20,glukoza 89,89,.cholesterol HDL 85.60,trojglicerydy71,16.Brałam 2 miesiace temu tulip przez kilka lat ale okazało się ,że bolały mnie mieśnie.obecnie nie biorę lekow na cholesterol

Marta Mielniczuk

Ma Pani zbyt wysoki poziom cholesterolu całkowitego (norma do 200mg/dl). Poziom HDL, trójglicerydów i glukozy jest w normie.