Wyniki EKG Holter

Witam, jak zwykli tu szanowni użytkownicy robić, proszę uprzejmie o interpretację wyników :) Dziś je odebrałam, a do wizyty u lekarza jeszcze trochę czasu, więc jestem bardzo ciekawa cóż mi tu wyszło :) (wypiszę te miejsca, gdzie w wyniku nie było 0):) Zarejestrowanych pobudzeń nadkomorowych 5, SSDN-24h 118, SDANN indeks 99, SDNN indeks 59, rMSSD 46, pNN50 23, spectral power24h 3223,1 min, spectral power godz. 1217,6, maks. spectral power godz. 6170,8, maksymalne uniesienie delta ST +0,8 12:19@CH 1, SVE na 1000/na godz. 1/0, liczba pobudzeń z abberacją/tachy 28/0, maks. QT 682, maks. QTc 729. Wydaje mi się, że to są najważneijsze napisane rzeczy. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam, niestety, podała Pani za mało danych odnośnie:

- zapisu EKG,
- z jakiego powodu wykonywano badanie holterowskie,
- na jakie choroby się Pani aktualnie leczy lub leczyła,
- czy zażywa Pani na stałe jakieś leki i jeśli tak to jakie,
- czy w najbliższej rodzinie ktoś chorował na choroby serca.

Pozdrawiam