Wyniki FSH i estradiolu a zajście w ciążę

Witam, odebrałam wyniki: LH 22,16 FSH 5,13 ESTRADIOL 100,4, badania robione w 3dc, martwi mnie poziom LH, czy z takim wynikiem mogę zajść w ciążę? Aneta

Dla 3 dnia cyklu wynik jest nieprawidłowy. Zresztą, niezależnie od dnia cyklu wyniki te budzą niepokój. Poza tym, że powinna się Pani umówić ze specjalistą, to warto wyniki powtórzyć w kolejnym cyklu i dodać do tego AMH (pozwoli trafniej ocenić tzw. rezerw jajnikową)