Wyniki GDxPRO

Bardzo proszę o pomoc. Mam wyniki GDxPRO. Niestety liczby nic mi nie mówią. Wizytę u specjalisty mam dopiero za miesiąc. TSNIT Average 28,6 33,3; Superior Average 35,1 36,1; Inferior Average 35,0 38,4; TSNIT Std. Dev. 11,7 13,5; Inter-Eye Symmetry 0,73; NFI 97 96. Pozdrawiam, Jolanta

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety ale interpretacją tego badania może zająć się tylko okulista.