Wyniki monitoringu cyklu

Witam. Jestem na pierwszym cyklu z Clo w 15 dc pecherzyk na lewej stronie 16mm. Wczoraj badanie krwi na progesteron, wynik 118 podobno to dobrze czyli to 11.8 NMOL/L ? bo nie wiem jak to sie zapisuje? Ale z pielegniarka rozmawialam tylko przez telefon wiec nie omowilam dokladnie wynikow. Jest to moj pierwszy monitoring i jeszcze nie wiem co i jak. Co mowia te wyniki?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi