Wyniki MR i bóle głowy oraz szumy uszne

Wynik badania MR. Bóle głowy, szumy uszne- dane z wywiadu.W istocie białej podkorowej i okołokomorowej obu półkul mózgu widoczne pojedyncze ogniska podwyższonej IS w obrazach T2 zależnych/FLAIR,o śr. 2-3,5mm,o charakterze zmian demielinizacyjnych. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony,nieprzemieszczony.Przymózgowe przestrzenie płynowe o szerokości w granicach normy.Uwidocznione w badaniu nerwy czaszkowe bez zmian patologicznych. Proszę o wyjaśnienie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wymienione w badania MR wyniki nie są swoiste dla Pani objawów klinicznych i ciężko niestety sprecyzować jakie skutki kliniczne mogą mieć. Z dużym prawdopodobieństwem nie powinny mieć wpływu na Pani stan zdrowia, proszę jednak o wizytę u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam.