Wyniki na toksoplazmozę w 12 tygodniu ciąży

Witam, Mam wyniki na toxoplazmoze IgG Test elfa 455iu/ml - dodatni (miano >8 dodatni ) i IgM1.07 - dodatni (index 0,65 dodatni) awidnosc 0,321 - wysoka (index 0,3000). jestem w 12 tyg ciazy i moj doktor powiedzial mi, ze zakazenie bylo przed ciaza i nie mam sie nie martwic. Czy mam sluchac mojego lekarza czy jednak znalesc innego i rozpoczac leczenie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.