Wyniki przeciwciał u 33-latki

Witam! Dzisiaj odebrałam wyniki przeciwciał i są następujące: Przeciwciała anty - B2 glikoproteinie I IgG < 3.8 norma< 20 Przeciwciała anty - B2 glikoproteinie I IgM <2.0 norma< 20 Przeciwciała anty - kardiolipina IgG (ACAG) < 1.0 norma< 12 Przeciwciała anty - kardiolipina IgM (ACAM) < 1.0 norma< 12 Proszę o interpretacje wyników.

Witam. Opisane wyniki badań są prawidłowe i świadczą o braku przeciwciał anty-B2, glikoproteinie I i kardiolipinie. Proszę pamiętać, że wyniki powinny być interpretowane w kontekście bezpośredniego badania pacjenta i prezentowanych przez niego dolegliwości.