Wyniki wskaźnika GFR do interpretacji

Witam! Jestem przed badaniem kontrastowym wzroku. Musiałem zbadać kreatyninę. Wynik 83,0GFR 123,2. Czy wyniki sa prawidłowe?

Witam,
W warunkach prawidłowych stężenie kreatyniny we krwi mieści się w przedziale od 53 do 115 µmol/l (od 0,6 do 1,3 mg%).
Wartość ta jest jednak zależna od wieku, wagi, płci pacjenta, jego masy mięśniowej i spożycia mięsa w diecie
GFR prawidłowe powinno mieścić się pomiędzy 110 a 150 ml/min/1,73m2

pozdrawiam!