Wypadające włosy z cebulkami

Mam 19 lat - moim problemem sa wypadajace wlosy wraz z cebulkami-mam anemie zazywam leki jednak wlosy leca dalej. Są przerzedzone. Zauwazylam ze mam tez wiecej wlosko na rekach i brzuchu niz byc ich powinno poza tym miesiaczka jest bardzo nieregularna przez ok rok okres spoznial sie do 3 tyg ostanio tylko 4 dni jednak byl dosc skapy. Czy miesiaczka to owlosienie na brzuchu i wypadajac wlosy maja ze soba zwiazek i do kogo powinnam zglosic sie o pomoc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być związane. Mogą być na przykład wynikiem zaburzeń hormonalnych. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem oraz endokrynologiem.