Wypadanie odbytnicy oraz odbyt ziejący a nadmierny śluz

witam. Mam wypadanie odbytnicy oraz odbyt ziejacy. Mam duzo sluzu ktory podczas ruszania sie wydobywa sie i brudzi bieliznea nawet ja przemacza gdyz jest go tak duzo. Czy sa jakies srodki (tabletki itp) by zmniejszyc ilosc sluzu? mam nadzieje ze po operacji sie on zmniejszy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W leczeniu opisanych dolegliwości kluczowe znaczenie ma wykonanie zabiegu operacyjnego.