Wypadanie włosów i cienkie włosy

Szukam endokryn.(krk) który pomógł by mi zidentyf. przyczynę wypadania włosów.Mam 23 l. cienkie włosy i przerzedzone na czuprynie teraz wypadają mi mniej ale najwięcej latem i wiosną. Dermatolog stwierdził że to łysienie androgenowe mama ma rzadkie włosy ale dlatego że jest po 60-ce. Tata ma łysinę ale z włosami podałam się do mamy.Robiłam badania krwi w 7.dn cyklu AST ALT INR APTT w normie,testosteron wolny3,54(wart. ref. 0,14-14,49)FSH8,05 LH11,49 FSH 8,05 DHEA-SO4wysoki 221,8 (wrt. ref.0-154)

Witam! Wysoki poziom DHEAS może wskazywać na zaburzenie zwane wrodzonym przerostem nadnerczy. Jego objawami mogą być między innymi nieregularne cykle miesięczne, problemy z cerą i włosami. Aby potwierdzić czy w tym przypadku mamy do czynienia z tym zaburzeniem wskazane jest oznaczenie poziomu 17-hydroksyprogesteronu i 11-deoksykortyzolu.