Wypadanie włosów za uszami u nastolatka

Witam. Mam córkę co ma 11 lat i ona przez 4 miesiące łysieje za uszami i zrobiła się bardzo nerwowa. Co to jest za choroba?

ponad rok temu

Witam,

Sugeruję aby udała się Pani wraz z córką do lekarza dermatologa, który dokładnie zbada dziecko i zleci badania dodatkowe.

Takie zlokalizowane ogniska wyłysienia mogą wskazywać na łysienie plackowate.
Proszę nie zwlekać, gdyż szybko wdrożone leczenie z reguły daje szybki efekt.