Wyprysku na podudziach a uszkodzenie zastawek

posiadam wyprysk podudzi byłem u lekarza na badaniu usg doplera mam uszkodzone zastawki i przeciwskazania do zabiegu jak to leczyc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do chirurga naczyniowego. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej interpretacji z wynikami badań dodatkowych. Na podstawie powyższych będzie możliwe określenie dalszego postępowania terapeutycznego.