Wyrównanie zębów a wstawienie licówek

witam mam pytanie chcialabym zrobic przednie jedynki, bo sa krzywe z winy ósemek i w dodatku lekko wykruszone, niestety nie stac mnie na aparat staly, czy w tym przypadku licówki lub cos innego by pomogło?

Witam. Jeśli zęby nie są zbyt mocno krzywe, licówki mogą poprawić estetykę - jednak gdy nachodzą na inne zęby lub są mocno przekrzywione należałoby pomyśleć o koronach. Tak czy tak potrzebna jest konsultacja w gabinecie stomatologicznym. Pozdrawiam Krystyna Pikała

Nie wiem, bo nie widzę sytuacji , ale często takie postępowanie to ślepa uliczka do tego nieodwracalne i problematyczne jeżeli kiedyś zdecyduje się Pani na leczenie orto.
W przypadku bardzo niewielkich zaburzeń można tak zrobić wykorzystując technikę,która pozwala na wykonanie licówek bez szlifowania zębów , ale bardzo rzadko można to zrobić