Wysoka gorączka u 2-latki

Witam i proszę o pomoc.Córka ma 2 latka i 3 mies.od 6dni gorączkuje.była przebadana u pediatry i w szpitalu.uszy,gardlo,mocz,prześwietlenie klatki piersiowej gdyż ma kaszel.-odesłano nas do domu na kolejne 5dni.gorączka (38-39.9)pojawia się co 6h.na przemian dostaje calpol i nurofen.oprócz gorączki żadnych innych objawów.czasem pojawiają się dreszcze.robie zimne okłady boje się podawać kolejne dawki leków.bo jak długo jeszcze?pomocy co mogę jeszcze zrobić.gdy nie gorączkuje bawi się,śmieje.Marta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie. W przypadku nagłego pogorszenia stanu dziecka konieczny będzie niezwłoczny kontakt z pediatrą.