Wysokie OB i złe samopoczucie - co mi dolega?

Witam, mam wysokie ob 43, ciągle rośnie. Pozostałe wyniki mam dobre, mam bóle mięśni i stawów, sztywnienie palców, brak siły w rękach i dłoniach, Mam 25 lat, chodzę do lekarza i tylko faszeruje mnie tabletkami, teraz przypisał mi M***. Co mi dokładnie dolega?
25 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Myslę, że to pytanie powinien Pan zadać swojemu lekarzowi prowadzącemu. Lekarz bez powodu nie zapisuje leków zawierajacych w swym skladzie steryd, więc prawdopodobnie podejrzewa lub rozpoznał u Pana chorobę z kręgu tzw. autoimmunologicznych - np. reumatoidalne zapalenie stawów.

Choroby te zwykle przebiegają przewlekle, dlatego też bardzo ważna jest świadomość na co się choruje i to jak istotne jest przyjmowanie na stałe zaleconych leków.

Proponuję szczerą i poważną rozmowę z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie