Wysportowana sylwetka a właściwa waga

Witam mam 21 lat i ćwiczę judo oraz chodze na siłownie mam 174 wzrostu i waże 73 kg. Mam smukłą wysportowaną sylwetke, czy moja waga jest dobra? prosze o odpowiedz pozdrawiam
21 LAT ponad rok temu

Witaj,
Twoja waga mieści się w granicach normy. W związku z tym że jesteś osobą wysportowaną, a tym samym masz więcej mięśni, które ważą więcej niż tkanka tłuszczowa. Dlatego też samą wagą nie powinnaś się sugerować a obwodami i ogólną budową sylwetki.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek