Wysyp bolesnych zmian na twarzy

mam okropne problemy ze skora twarzy. najpierw bylo lagodnie teraz sie nasililo i obejmuje prawie cala twarz co dwa trzy dni nastepuje wysyp najpierw skora jest nadwrazliwa staje sie czerwona lekko opuchnieta pozniej pojawia sie drobna wysypka a pozniej w tych miejscach jest sucha skóra. chodzilam do dermatologow przepisuja mi leki na alergie i masci ale nie pomagaja. jest coraz gorzej i obejmuje juz prawie cala twarz i pojedyncze miejsca na szyi. Co mi jest i jak sobie z tym radzic?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.