Wysyp krostek na twarzy

Pomocy. Dostałam wysypu krostek n twarzy, szyi, dekolcie, plecach i ramionach. Nie miałam nigdy takich problemów a teraz moja cera wygląda jak pobojowisko. Krostki są ropne ale większość podskórnych małych ale jest ich strasznie dużo i na szyi. Nigdy nie miałam krostek na szyi a tu nagle takie coś. Co sie mogło stać tak nagle. Dodam ze trwa to już ponad 2 tygodnie i się powiększa. Na twarzy zsypało mi zwłaszcza żuchwę i czoło. Niektóre większe bolą i swędzą. Prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Prawdopodobnie zmiany opisane przez Panią wymagają antybiotykoterapii gdyż są one związane z nadkażeniem bakteryjnym.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl