Wysypka i swędzenie zmian skórnych

Witam Córka od września ma wysypkę przypominającą ukąszenie komara. Pierwsza diagnoza ugryzienia pcheł. całe mieszkanie wysprzątałam i nic . Kolejne konsultacje -świerzb. Cały dom przeleczony . mele odkurzone, bielizna poprana. teraz i u mnie pojawiła się wysypka. Zmiany są swędząco- piekące. Błagam o pomoc

Jeśli u Pani pojawiła się swędząca wysypka jest bardzo prawdopodobne, że jest to świerzb. Proszę udać się do dermatologa, który wykonuje badania dermatoskopowe, za pomocą którego można stwierdzić świerzbowca. Po leczeniu po wypraniu ubrań proszę nie używać ich przez 3 tygodnie.