Wysypka na ciele u 2-letniego syna

Mój 2l.synek od miesiąca ma wysyp.na plecach-3 skupiska-między łopatk.,na wysokości zakończenia pieluszki i prawie po środku między poprzednimi dwoma.Krostki wyglądają jak wypełnione płynem pęcherzyki,podobne do ospowych,ale dużo drobniejsze.Na rękach pojawiły się wcześniej skupiska drobnych krostek-jak kasza,pomimo zastosowanego leczenia wysypka podnosi się wyżej-zaczęło się od dłoni i nadgarstków,teraz ramiona,poj.na uszach.Ręce nie swędzą,ale plecy nie pozwalają spać.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku skuteczności zastosowanego leczenia należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza pediatry. Po wykonaniu dodatkowych badań zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.