Wysypka na dłoniach, stopach i gardle u dziecka a choroba bostońska

Czy wysypka od spodu dloni, pod stopami i gardle u dziecka swiadczy o chorobie bostonskiej? Czy jest zakazna i moze sie przenosic na doroslych? Czy wymaga specjalnego leczenia, syn mial wysoka temperature, lekarz stwierdzil ze cos jest na płócach, wysypki jeszcze nie bylo, syn dostal antybiotyk, co robic isc jeszcze raz do lekarza i pokazc mu wysypke???

Jesli zmiany nie ustepuja, a wrecz nasilaja sie, a stan dziecka tego wymaga, warto dziecko pokazac jeszcze raz lekarzowi. Drobne pecherzyki na skorze w miejscach opisywanych przez Pana moga swiadczyc o ch. bostonskiej.