Wysypka u 23-miesięcznego dziecka

Witam jestem mamą 23mc corki od pewnego czasu wyskakuje jej na ciele straszna wysypka nic nie zmieniamy w pozywieniu jest zawsze takie samo ale od wczoraj wyszły takie krostki duze szorstkie i krzyczy ze kuje u lekarza rodzinnego byliśmy ale nic to nie daje a jutro wybieramy sie do dermatologa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli umówili się Państwo do dermatologa, proszę cierpliwie poczekać na wizytę. Po obejrzeniu zmian lekarz bez wątpienia wdroży właściwe leczenie.