Wysypki i obrzęki przy alergii wziewnej i skórnej

witam,mam 30lat od 1roku zycia stwierdzono u mnie alergie wziewna i skorna.odczulalam sie w podstawowce.teraz mam wysypke na calym ciele, czasem jest tak fatalnie ze twarz mi puchnie.bralam encorton to przechodzilo ale gdy odstawialam znow wracalo.teraz zazywam metypred nie jest zle ale do normalnosci duzo brakuje. rowniez niektore pokarmy, wywoluja reakcje(wysypka lub duze bable podobne do ukaszenia komara)czy jest jakis sposob by uspac jakos system immunologicznyby nie byl tak nadpobudliw?

Lek. Tomasz Budlewski

Celem odpowiedzi na Pani pytanie konieczna jest wizyta lekarska. Najlepiej aby udała się Pani do alergologa. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.