Wytrysk w pochwie 5 dni po okresie a dziewictwo

witam. w 5 dni po okresie uprawiałam petting z moim chłopakiem, on włożył główkę swojego penisa w moją pochwę i chyba miał wytrysk...jestem jeszcze dziewicą ... czy mogę przez to zajść w ciąże . ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciąże w opisanej sytuacji jest dość duża. Proszę wykonać test ciążowy. Pragnę także przypomnieć iż błona dziewicza nie chroni przed ciążą.