Wywracanie oczu u półrocznego dziecka

witam moja corcia ma 6 miesiecy i 28 dni i od kilku dni nie caly czas od czasu do czasu bierze oczka do gory co widac biale galki od czego to jest

Witam,
czy jest to jedyny objaw który Panią niepokoi?
Czy występuje lub występowało wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe, niepokój lub apatia, asymetryczne układanie się, opóźnienie rozwoju psychoruchowego?Czy dziecko miało wykonane USG przezciemiączkowe ?Jeśli tak ,czy było prawidłowe?
Jeżeli ,żadne z w/w objawów nie występują może okazać się ,żę Pani córeczka ma taką urodę, jak inni skośne oczy czy wystający nos. Zwykle objaw ten z wiekiem znika.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę przy najbliższej możliwej wizycie aby ocenił ją neurolog.
Pozdrawiam Katarzyna Mudel