Wyznaczanie dni płodnych a planowanie ciąży

razem z mężem staramy się o dziecko... moje cykle to 29-35 dniowe..... dostłam okres w 32 dc ale to nie był normalny okres ponieważ był skąpy i krótki ( trwał 1,5 dnia a trzeciego dnia była tylko 1 plama) zgłosić się juz do ginekologa czy poczekać do następnego okresu??? a może przed pójściem do lekarza zrobić jakieś badania??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krótkie i mało obfite krwawienie może być objawem wynikającym z faktu, że zaszła Pani w ciążę. Przede wszystkim sugeruję zatem wykonanie testu ciążowego. Jeśli wynik będzie negatywny proszę powtórzyć test za kilka dni.