Wyznaczenie dni płodnych po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej awaryjnej

witam.9.01 mialam okres skonczyl sie 13.01 a 15 wzielam tabletke po.19.01 wystapilo krwawienie ktore trwalo 5 dni.moje pytanie brzmi czy dni plodne moga byc sporo opoznione??wedlug moich obliczen juz powinno byc po tych dniach jednak teraz wystapil sluz taki przezroczysty i rozciagliwy.

Jeśli stosowała Pani tabletkę po stosunku to określenie dni płodnych w pierwszym lub nawet w kilku pierwszych cyklach po tym zdarzeniu nie jest możliwe. Można zastosować testy owulacyjne.