Wyznaczenie terminu porodu u 27-latki

witam jestem w drugiej ciązy , pierwsza była 7lat temu urodziłam tydzien po terminie poród trwał 13godzin .. teraz mam termin na 15go pażdziernika 2014 dziś byłam na wizycie lekarz powiedział ze urodze pod koniec pazdziernika bo jest dopiero 36tydzień nie powiedział kiedy chociaż w przybliżeniu teraz bede siedzieć i sie nie potrzebnie denerwować .. prosze o pomoć.. moja miesiaćzka ostatnia była 8sierpnia co 32dni.. i czy drugi poród bedzie szybszy ? z góry dziekuje .. pozdrawiam..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wg miesiączki termin porodu wypada na 14.05.2014 r. - musiała się Pani zatem pomylić. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem. A propos porodu... W kolejnej ciąży poród trwa zdecydowanie krócej.