Wzdęcia, częstomocz i mdłości. Czy to może być ciąża?

Witam serdecznie!
Mam 23 lata i od 6 lat jestem w stałym związku. Od ponad pół roku współżyję z narzeczonym bez zabezpieczenia. Tydzień temu powinnam dostać miesiączkę, której nie mam do dnia dzisiejszego. Bolą mnie piersi, są nabrzmiałe, bolą mnie jajniki i podbrzusze.
W tym tygodniu zrobiło mi się ciemno przed oczami i zakręciło w głowie. Czuję się tak jak bym miała dostać miesiączkę. Bolą mnie nogi, najbardziej łydki, ale dziś rano miałam nudności. Bardzo często oddaję mocz i mam wzdęcia. A od jakieś paru dni zauważyłam, że mam troszkę przyspieszony puls i serce troszkę szybciej bije. Ale nie codziennie, to zależy od dnia.
Nie robiłam jeszcze testu ciążowego, ponieważ stwierdziłam, że jest jeszcze za wcześnie. Ale mogę się mylić. Mam nadzieję, że dobrze sformułowałam swój „problem”.
Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne, a mój lekarz wraca dopiero za 2 tyg.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Jeżeli współżyje Pani bez zabezpieczenia, istnieje duża możliwość zajścia w ciążę. Objawy, które się u Pani pojawiły, mogą być związane z ciążą. Może już Pani wykonać test ciążowy, nie jest za wcześnie.
Gdyby wynik był negatywny należy go powtórzyć po tygodniu.
Pozdrawiam