Wzdęcia i bóle brzucha po stosunku bez zabezpieczenia

Witam. Mam 19lat, dwa dni temu współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia.Stosunek był przerywany, on zapewnia mnie, że nie miał wytrysku. Następnego dnia mój brzuch stał się wzdęty i lekko boli, miałam też nudności. Ale teraz przeszły. Czym to może być spowodowane? Proszę o pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam
Stosunek przerywany nie daje 100% gwarancji że nie dojdzie do zapłodnienia,dlatego ciąży nie można wykluczyć. Nie napisała Pani również który to był dzień cyklu co ma również znaczenie w określeniu ryzyka. W przypadku opóźnienia się miesiączki proponuję wykonać test ciążowy (po 14dniach od stosunku ). Pozdrawiam