Wzdęcie po lewej stronie brzucha 11 tygodni po cesarskim cięciu

Witam! Od 2 dni nęka mnie pewna, dziwna dla mnie, dolegliwość. Mam dziwne uczucie wzdęcia zlokalizowane jedynie po lewej stronie brzucha, a dokładniej podbrzusza. Nie towarzyszy temu ból, ale ogromny dyskomfort. Dziwi mnie to, gdyż wypróżniam się regularnie i nie mam z tym problemów, aczkolwiek czuję się tak, jakbym gromadziła w sobie gazy od kilku dni. Pragnę wspomnieć, że 11 tyg, temu urodziłam syna (cesarskie cięcie). Uczucie pełności odczuwalne jest zwłaszcza, gdy wstanę i chodzę. W nocy, przewracając się na drugą stronę, też czuję mój jakby wzdęty brzuch. Nigdy wcześniej tak mi się nie zdarzyło. Bardzo się boję i nie chce wylądować w szpitalu. Żadnych innych objawów nie zauważyłam. Pragnę jeszcze dodać, iż przy dotyku (lewa str. podbrzusza) odczuwam coś na kształt bólu, ale takiego, jak przy wzdęciach. Nie wiem, czy to pomoże w diagnozie, ale od czasu porodu nie miesiączkuję (nie karmiłam piersią). Proszę o pomoc, bo umieram ze strachu.

Witam serdecznie!
Opisywane przez Panią dolegliwości nie są na tyle charakterystyczne, by móc wysunąć podejrzenie przyczyny objawów. Dolegliwości bólowe brzucha wymagają palpacyjnego zbadania brzucha. W przypadkach wątpliwych zalecane jest wykonanie badania USG jamy brzusznej. Ze względu na niedawno przebytą operację (nie możemy zapominać, iż cesarskie cięcie jest jednak zabiegiem operacyjnym) nie można wykluczyć powikłań. W obecnej sytuacji zachęcałabym do wizyty kontrolnej u lekarza ginekologa, które oceni zagojenie się blizny i wykluczy ginekologiczną przyczyną dolegliwości. Warto również zgłosić się do lekarza rodzinnego, który będzie miał możliwość zbadania brzucha i postawienia właściwego rozpoznania.
Pozdrawiam