Wzdęty brzuch, ból głowy, wysoka temperatura, brak apetytu i zawroty po wyleczeniu grypy żołądkowej a możliwość ciąży

Witam,często zdarzało mi się uprawiać seks z moim chłopakiem w dni plodne bez zabezpieczen. Pewnego dnia złapała mnie grypa zoladkowa gdyz podobnie jak rówieśników bolal mnie brzuch, mialam mdlosci na widok jedzenia, dostalam biegunki. Wczesniej jednak miewalam zawroty glowy. Nie ustapily. Grypa raczej wyleczona jednak nadal mam wzdety brzuch, boli mnie strasznie glowa, mam wysoką temperature,brak apetytu, zawroty i czasem mdlosci. Nie smakowala mi nawet zwykla woda. Czy to moze byc ciąża?

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Opisane przez panią dolegliwości mogą być zarówno kombinacją objawów infekcji jak i infekcji i dolegliwości typowych dla pierwszego trymestru ciąży. Nie sposób jednoznacznie rozstrzygnąć co jest przyczyną objawów jakie Pani obserwuje u siebie bez badania przedmiotowego oraz być może wykonania badań dodatkowych. Dla pewności polecałbym pójść do lekarza i niezależnie od tego wykonać test ciążowy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski