Wzdęty brzuch i luźny stolec a poronienie w 15 tygodniu ciąży

w środę miałam łyżeczkowanie.....urodziłam martwe dzieciątko w 15 tyg.......czy to normalne że od wczoraj bolą mnie jelita mam wzdęty brzuch i dwa dni miałam bardzo lużny stolec
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą wystąpić, jednak radziłbym aby udała się Pani do ginekologa by wykonać rewizję jamy macicy. Możliwe iż rozwinął się stan zapalny związany z pozostałościami po poronieniu.