Wzdęty brzuch po zakończeniu antykoncepcji hormonalnej

Witam. Dwa miesiące temu zakończyłam przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. W poprzednim miesiącu mój okres był w porządku. W tym miesiącu dostałam brązowego obfitego plamienia które trwa od tygodnia. Robiłam test ciążowy 3- 4 tygodnie po stosunku, lecz wyszedł negatywny. Mam uczucie wzdętego brzucha i bolące piersi, tak jak przy okresie. Nie jestem pewna co się dzieje gdyż test wykazał iż nie jestem w ciąży. Kują mnie również jajniki. Bardzo proszę o pomoc i czy ciąża jest możliwa? Joanna

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej ciążę można wykluczyć z uwagi na negatywne wyniki testów. Sugerowałabym wizytę u ginekologa oraz badanie USG.