Wzmożony apetyt, ból piersi i jajnika oraz biały śluz a ryzyko ciąży

Witam. Kochałam się z chłopakiem podczas okresu i doszedł we mnie, jednak od razu wyciągnął członka gdy to poczuł. Półtorej tygodnia temu skończył mi się okres, jednak często jem, trochę bolą mnie piersi przy dotykaniu, parę dni temu bolał mnie lewy jajnik przez ok 2-3 dni a wczoraj zauważyłam dużo białego śluzu. Czy to może być ciąża? Dodam że mam upławy i czekam na wizytę u ginekologa.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Ani stosunek przerywany ani stosunek podczas okresu nie stanowią skutecznego zabezpieczenia przed ciążą. Jej prawdopodobieństwo zależy jednak od tego jak długie i regularne ma Pani cykle miesięczne.