Wzmożony zespół napięcia przedmiesiączkowego i bolesne miesiączkowanie

Witam serdecznie. Mam wzmorzony zespól napięcia przedmiesiaczkowego.Bol brzucha , mdlosci ,zgaga , zaparcia , suchosc skory , puchniecie calego ciala ,b óle glowy ktore odczuwam przez caly miesiac trwania cyklu, kazdy kolejny dzien to nasilanie objawow do tego bolesne miesiaczkowanie itp. Bylam u ginekologa i przepisal mi tabletki Teenia Czy te tabletki zlagodza moje dolegliwości ? Mam 9 miesięczne dziecko i nie chce aby widzialo Ze mama ma zmienne nastroje i ciągle cos jej dolega.Beata22 l

Witam serdecznie. W tej sytuacji jest to jak najbardziej możliwe. Wynika to z unormowania gospodarki hormonalnej.