Wzrost beta-HCG, pęcherzyk wielkości 3 mm i plamienie na brązowo

Witam, 9 października zrobilam badanie beta HCG wynioslo 171,9 natomiast 14 października powtorzylam badanie wyszlo 267,8 w USG wyszli ze jest pęcherzyk wielkości 3mm. Na dodatek jest delikatne plamienie na brązowo. O czym to może świadczyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany przyrost beta-hCG jest nieco za niski. Jeśli do tego plami Pani, może to wskazywać na nieprawidłowości w rozwoju ciąży. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem. Proszę nie zwlekać!