Wzrost IgG w 16. tygodniu ciąży

Jestem w 16 tyg ciąży.Miesiąc temu zrobiłam badania na toxoplazmozę lgM 0.21 a IgG 2.03 powtórzyłam badania i teraz IgG 11 a awidność 0.12.co to oznavza dlaczego wzrasta i czy to jest niebezpieczne dla dziecka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyniki badania wskazują na przebyte zakażenie. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.