Z czym mogą być związane moje objawy?

Tydzień temu zdrętwiała mi prawa ręka, później czułam że moje usta przy jedzeniu są jakieś dziwne a do tego wszystkiego muszę mieć przymrużone prawe oko i niewyraźnie widzę! Ogólnie jestem bardzo słaba a wieczorami mam bóle głowy i nudności! Wyniki krwi czyli morfologia i ob jest w normie bo ob jest  4 a hemoglobina 13,8. Proszę o pomoc

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Wprawdzie objawy, jakie Pani opisała są bardzo niespecyficzne i mogą mieć bardzo różną etiologię, aczkolwiek najprawdopodobniej mają związek z zaburzeniami neurologicznymi. Powinna zgłosić się Pani zatem do lekarza pierwszego kontaktu, który oceni ogólny stan Pani zdrowia i skieruje dalej na wizytę specjalistyczną u neurologa.