Z kim jestem w ciąży?

Witam.
Jestem w ciąży, jednak mam problem. Cykle mam regularne 32 dniowe. Ostatnią miesiączkę miałam 5 października. 19 i 20.10 współżyłam bez zabezpieczenia z pierwszym partnerem. Również 20.10 uprawiałam "petting" z innym mężczyzną. Nie wkładał mi palców do pochwy, wytrysku nie dostał na moje narządy rodne. Po wszystkim umyliśmy się i po 15 minutach zaczęliśmy się znowu pieścić- tak jak wcześniej- jednak martwi mnie, czy jest możliwe, że jakimś cudem coś się przedostało do mnie? Również 23.10 współżyłam z pierwszym partnerem bez zabezpieczenia (według obliczeń 23.10 wystąpiła u mnie owulacja).

Moje pytanie brzmi: czy jest jakaś możliwość, że pierwszy partner nie jest ojcem? Tylko jest nim ten mężczyzna z którym uprawiałam petting?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Sądząc z Pani opisu, szansa na zapłodnienie po pettingu jest praktycznie zerowa. Może Pani więc być pewna w prawie 100%, że ojcem Pani dziecka jest pierwszy partner. Po porodzie, mogą Państwo, dla uzyskania spokoju, wykonać testy genetyczne.
Pozdrawiam serdecznie!