Za kilka dni mija termin porodu, w związku z tym mam pytanie, co powinnam spakować do szpitala?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Należy wziąć: dowód osobisty, dowód ubezpieczenia, kartę przebiegu ciąży, wyniki badań wykonywanych w czasie ciąży i przed (grupa krwi!), koszule nocne, bieliznę, szlafrok, kapcie, ubranka dla dziecka, przybory toaletowe. Pozdrawiam!