Zaangażowanie w taniec

Jeszcze mam jedno pytanie,mój trener mówi mi żebym się bawił tym tancem ,ma byc on odskocznią od mojego "szarego Zycia'' mam się nie spinać i nie robić wszystkiego na raz aby byc najlepszy,to sport który wymaga co najmniej kilku lat pracy i czy ma on rację?Nie traktowac tanca jako czegoś co muszę zrobić ,wycwiczyc natychmiast?I jęsli mają Panstwo jakies biografię itp tancerzy którzy borykali się z podobnymi problemami proszę o podanie czegos konkretnego bo nic nie mogę znalezc ...

Dzień Dobry Panu,

Mam pośrednie i mocne doświadczenie z tańcem...

Wyrażam opinię podobną do Pana Trenera.

Dodam od siebie: Czym bardziej będzie Pan naciskał na siebie i oczekiwał od siebie, to nie nie będzie wychodzić..

Życzę Panu tylko radości w tańcu,
Irena Mielnik-Madej