Zabieg EBK a astygmatyzm, porażenie nerwu twarzowego i zaczerwienienie dziąseł

Witam. bede mial wykonany zabieg EBK. mam astygmatyzm ponad 3.5 i 4.41. mam 25 lat. 9 lat temu mialem porazenie nerwu twarzowego, ktore zostalo wyleczone ale coś tam pozostało. do tego mam zaczerwienione dziąsła wokół niektorych zębow ale to juz od dluzszego czasu. Czy mogę podejsc do zabiegu?Oczy są ok zakwalifikowalem sie na wszystkie metody. Proszę o odpowiedz...

Witam.
Kwalifikację do zabiegu laserowego rogówki wykonuje ośrodek , który będzie taki zabieg wykonywał - uwzględniając wszystkie aspekty medyczne.
Pozdrawiam